.

.

New
3 Бои, Смола Празен Лист Шарм Dangle Обетки Висат Earings Златна Боја Brincos Pendientes Накит за Жените

3 Бои, Смола Празен Лист Шарм Dangle Обетки Висат Earings Златна Боја Brincos Pendientes Накит за Жените

DEN 107.00
DEN 142.56

Стока
Достапно.


Сите наши производи се 100% Сосема Нов. Еко-пријателски материјали, доведе слободни, никел слободни.Трговија на големо е добредојден. Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања.

Детали

Бренд Име:
МАРК КЕЈТ
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Смола
Стил:
Чешка
Обликотшема:
Геометриски
Пол:
Жените
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Применливи прилики:
Туризмот спомен, birthday (роденден), рекламни промоции
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Материјали:
Парична казна или Моден:
Моден
Свеж

Избор на клиенти