.

.

New
5 Парови легура arrowhead Отвори Кристал Циркон Обетки, Boho обетки, Накит Подарок За Жените ER257

5 Парови легура arrowhead Отвори Кристал Циркон Обетки, Boho обетки, Накит Подарок За Жените ER257

DEN 1080.00
DEN 1200.00

Стока
Достапно.

Здраво, Добредојдовте на нашата продавница! Материјал : алуминиум Кристал Циркон Отвори Големина : 21*47mm Кристал Боја : види слика Количина : 5 парови
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.
Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние ќе понуди целосна наплата за вас, ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме за вашата поддршка !

Детали

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
ER257
Обликотшема:
триаголник
Бренд Име:
JUSTWELL
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Бакар
Свеж

Избор на клиенти