.

.

New
Католичкиот Верски Сребрен Крст Црна Кристал 6 Долго Dangle Долго Brincos Обетки За Жените Oorbellen 2018 Накит Orecchini

Католичкиот Верски Сребрен Крст Црна Кристал 6 Долго Dangle Долго Brincos Обетки За Жените Oorbellen 2018 Накит Orecchini

DEN 204.00
DEN 239.52

Стока
Достапно.

Политика На Враќање
Ние сме посветени да ви даде најдобри услуги на клиентите е можно. International shipping обично трае подолго време отколку на домашните, бидејќи тоа е врз основа на превозот обезбедувач на услуги и двете земји на Царинската управа. Можеме да ви понудиме целосна наплата или размена, но ние не сме одговорни за враќање превозот цена. Ако поради некоја причина сте незадоволни со купување, ве молиме, контактирајте не и ние ќе ви помогнат со брзо решение.Ако ова е вашиот прв договор со нас или за купување на еден објект за кои треба меѓународна шпедиција, ние ви препорачуваме да ги видиш нашите превозот услови во описи. Но, освен Викенд. ден, ве молиме контактирајте со нас.
Но, ако добиете тоа, ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивен коментар и четири 5-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот ако ви се допаѓа и да ја цениме нашите услуги на клиентите,и ние му верувате на вашиот hornor и интегритет да ја плати ни се повторно. Ако не се добие одговор од нас по 2 работни дена, ве молиме проверете со вашиот ѓубре или спам поштенско сандаче. ЦЕЛОСНА НАПЛАТА ќе бидат издадени до вас со ОПРАВДУВАЊЕ.9") Боја Сребрена Материјал Сребро Позлатен Малопродажната Цена £49.
Answer : ___________________________ Note : Нашиот објект локација е во Хонг Конг, и сите пакети ќе бидат испратени од Хонг Конг.99 Пакет 1 Пар x Обетки Објект Шоу
Испорака Детали
Ние ќе брод во 1 ден по исплата потврди јасно.

Детали

Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
Крстот мушка Обетки
Бренд Име:
RechicGu
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Крстот
Место на Потекло:
Хонг Конг
боја:
Бакар
ocassion:
Hallween,Божиќ,Подароци,Партија
dangle:
15.6 cm x 2.3 см (6.1x0.9)
Пакет:
1Pair Обетки
Свеж

Избор на клиенти