.

.

New
50Pair Антички Сребрен злото окото Hamsa Фауима рака Шарм Dangle Обетки За Жени Со Подарок Кутија DIY Наоди Накит Z138

50Pair Антички Сребрен злото окото Hamsa Фауима рака Шарм Dangle Обетки За Жени Со Подарок Кутија DIY Наоди Накит Z138

DEN 848.00
DEN 1194.24

Стока
Достапно.

Добредојдовте во мојата продавница! Опишете
Висок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитет
КОЛИЧИНА за овој оглас : 50 Пар Боја : Антиквитети Сребрен Материјал : цинк легура Капка Обетки Состојба : Нова
Тип : Трговија На Големо

Детали

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Стил:
Класичен
Бренд Име:
WUYUJINGNIRUI
Материјал:
Легура
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Слика
Број На Модел На:
Z138
Свеж

Избор на клиенти