.

.

New
ТОПЛА 50 Пара Мода Гроздобер Антички Сребрен Позлатен Hamsa Страна На Фауима Шарм Dangle За Жените Подарок Обетки DIY Накит Z146

ТОПЛА 50 Пара Мода Гроздобер Антички Сребрен Позлатен Hamsa Страна На Фауима Шарм Dangle За Жените Подарок Обетки DIY Накит Z146

DEN 783.00
DEN 1103.04

Стока
Достапно.

Добредојдовте во мојата продавница! Опишете
Висок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитет
КОЛИЧИНА за овој оглас : 50 Пар Боја : Антиквитети Сребрен Материјал : цинк легура+ Фунта Капка Обетки Состојба : Нова
Тип : Трговија На Големо

Детали

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Стил:
Класичен
Бренд Име:
WUYUJINGNIRUI
Материјал:
Легура
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Слика
Број На Модел На:
Z146
Свеж

Избор на клиенти