.

.

New
Adixyn Нови Пристигнување Dangle Обетки / Златна Боја Капка Обетки Мода Накит За Жените Африкански Австралија Кенија и САД

Adixyn Нови Пристигнување Dangle Обетки / Златна Боја Капка Обетки Мода Накит За Жените Африкански Австралија Кенија и САД

DEN 214.00
DEN 237.60

Стока
Достапно.

Да се осигура дека вашиот објект се уште ќе ви одговара совршено, нашите казанџии направивме сите наши објекти со additonal ткаенина во чини да се овозможи мала големина модификација за да се направи лесно.
Повод : Годишнина,Свадба,Ангажирање,Подароци,Партија. Големината или Одговара на Прашањата : Повеќето од нашите предмети се рачно изработени, на готови предмети можеби се разликуваат од околу 1-3cm во одредени мерења. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Сепак, доколку сметате дека на објектот доби е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Ако ја најдете производи не се погодни за вас и имате прашања, можете да не контактирате директно Боја Несовпаѓање : Разлики во бојата можеби предизвикани од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.

Детали

Метална боја:
Злато-боја
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Никој
Метали Тип:
Злато Позлатен
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
NN30761
Бренд Име:
Adixyn
Повод:
Годишнината Свадба Ангажман Подарок Партија.
Земја:
Блискиот исток арапски Етиопија Африкански Австралија Кенија
Свеж

Избор на клиенти