.

.

New
Круг Цвет Големи Црвени Обетки Кристал 2017 Сина Црвена Боја Моден Дизајнер На Накит Кристал Dangle Обетки За Жените E324

Круг Цвет Големи Црвени Обетки Кристал 2017 Сина Црвена Боја Моден Дизајнер На Накит Кристал Dangle Обетки За Жените E324

DEN 124.80

Стока
Достапно.


Стил : мода накит синџири обетки Материјал : Цинк Легура+ Кристал Големина : 3.9 cm Повод : ангажирање /годишнината /партија/ подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : OPP вреќа Овој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната средина Количина : 1 pai

Детали

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Лето љубов
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
earings мода накит
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
фабрика:
Директно
Earring Тип:
златни обетки
евтини цена:
промоција
Капацитет:
Големи акции,брза испорака,бесплатен превозот
Свеж

Избор на клиенти