.

.

New
Трговија на големо 50Pair Модата на Антички сребрен Топол воздух балон Шарм Dangle Обетки За Жени Со Подарок Кутија DIY Наоди Накит Z116

Трговија на големо 50Pair Модата на Антички сребрен Топол воздух балон Шарм Dangle Обетки За Жени Со Подарок Кутија DIY Наоди

DEN 814.00
DEN 1146.24

Стока
Достапно.

Добредојдовте во мојата продавница! Опишете
Висок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитет
КОЛИЧИНА за овој оглас : 50 Пар Боја : Антиквитети Сребрен Материјал : цинк легура Капка Обетки Состојба : Нова
Тип : Трговија На Големо

Детали

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
WUYUJINGNIRUI
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Алатки
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
Z116
Материјал:
Легура
Свеж

Избор на клиенти