.

.

New
топла продаде нови Природни Зелени Опал Мачка Очи Камен Сребро 925 & Marcasite Обетки 1

топла продаде нови Природни Зелени Опал Мачка Очи Камен Сребро 925 & Marcasite Обетки 1

DEN 520.00
DEN 650.40

Стока
Достапно.

Оставете ги вашите детали на побарувачката во коментари кога ќе нарачки. се изберат Брадата или производство база, ова е причината зошто Кина може да има толку многу ,квалитетот е ++ па ве молиме да се чувствуваат слободни да се стави ред со нас .
Известување
Сите мои производите се 100% исто како фотографии,
она што го гледате е она што ќе добиете ! ! !
На Дознака
cli линк за деталите за плаќање начин како што следува.
4 : ) Dropship и комбинираат брод се двете достапни.
НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТ
Опис
Врвен квалитет ; Конкурентна цена ; Брз брод ; се Откажат Combin цел бродот се на располагање, Најдобрите и Навремена Услуга;100% Задоволство ;
1 : ) јас сум снабдувачот во Кина, Што се знае дека Кина е работна сила се многу познати, поевтини и квалитетот е многу ригорозни, па многу познатиот Бренд КО.
2 : ) Можете да трговија на големо ги fo esale, јас може да брод од нив за да ги назначи адреса.
Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во 7days дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
3 : ) Било какви прашања, ве молиме да се Чувствуваат Слободни да ме контактирате за Навремено, јас ќе одговори во рок од 12 часа.
можете да се меша било објекти од нашата продавница заедно !
Добредојдовте да се Направи трговија на Големо и Пад Брод !!
ние може да се комбинираат брод цена за вас!.

Детали

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
001
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Сребро.
Свеж

Избор на клиенти