.

.

New
еден Пар Сирена Транспарентен 925 Фунта Сребрена Капка Вода Двојно Двострано француски Обетки За Жените Накит Бохемски корејски Гроздобер

еден Пар Сирена Транспарентен 925 Фунта Сребрена Капка Вода Двојно Двострано француски Обетки За Жените Накит Бохемски корејски

DEN 570.00
DEN 619.20

Стока
Достапно.

Големина и материјал : сирена метален лист(метал има две страни, пред се златни, назад е бакар), 18mm*13mm(0.
Ние ги поддржува следниве методи на плаќање. Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay. Ние сме вид и искрен продавачот, вашето вкупно задоволство е секогаш нашите најдобри желби.Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.

Детали

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
e139
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Zareate
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Стакло
Повод:
Годишнината Ангажман Партија На Вљубените Божиќ Божиќ Подарок
Свеж

Избор на клиенти