.

.

New
Супер Симпатична Бела Кварцен Кристал Капка Обетки За Жените Кристално Јасно Drusy Druzy Earring Женски Природен Камен Jewerly

Супер Симпатична Бела Кварцен Кристал Капка Обетки За Жените Кристално Јасно Drusy Druzy Earring Женски Природен Камен Jewerly

DEN 527.52

Стока
Достапно.


Супер Симпатична Бела Кварцен Кристал Капка Обетки За Жените Аметист Кристално Јасно Drusy Druzy Earring Женски Природен Камен Jewerly
Карактеристики :
· 100% Нов и Висок Квалитет
· Тип : Обетки
· Функција : Одговара За Собирање, Подарок, Секојдневен употреба.
· Earring Големина : 5*20mm
· Материјал : Бел Кристал,Аметист
· Боја : Бела,Виолетова
· Количина : 1pair

Детали

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Број На Модел На:
DYPT000011
Бренд Име:
druzy
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Сребро.
боја:
Бела,Виолетова
Големина:
5*20mm
meterial:
Бел Кристал,Аметист
Пакување:
1Pair /opp вреќа
клучен збор:
Кристал обетки,Аметист earring
Состојба:
100% нов и висок квалитет
Тип:
Обетки
Функција:
Одговараат За Собирање, Подарок, Секојдневен употреба
Потекло:
Кина(Копно)
Is_Customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти