.

.

New
GAOLA Фенси Цвет Кубни Циркони Dangle Обетки За Жените Девојка за Гроздобер Накит Додаток GLE6461

GAOLA Фенси Цвет Кубни Циркони Dangle Обетки За Жените Девојка за Гроздобер Накит Додаток GLE6461

DEN 595.00
DEN 815.52

Стока
Достапно.


Бидете сигурни дека чувајте го во оригинална услови.Подарок За : Девојка / Жена / Мајка
. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress
се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат. Ние брод на Aliexpress адреса на САМО.Ако сте задоволни со предмети и вашата услуга, ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ,
Ние со задоволство ќе го стори истото за вас .
Потврдите Адресата Со Полно Име
Сите производи ќе бидат проверени строго пред превозот. Квалитетот проблем : ве Молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе се примени со цел ,да се земе јасни Фотографии за неисправни производи и
испрати до нас.Погодни За : Млади / Стари / Maturty
.100% бренд
.Ние ќе рефундирање или да направи размена по примена на
врати објектот .Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации ,
Ние ќе ви обезбеди најдобра услуга . Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску,ве молиме почекајте за
неколку минути и обидете се повторно .GOLA бренд дизајнот на луксузни накит netural
Ние прифаќаме : VISA, Master Card, Зачувам
Кога го користите Зачувам, парите се депонирани сигурно во вашиот accont.Ние брод на сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS/DHL/ups-от или Хонгконг Пост/Кина Пост, т
тој превозот начин ќе зависи од вкупната цена.

Детали

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Тренди
Бренд Име:
GAOLA
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
GLE6461
Материјал:
Кубен Циркони
Камен:
ААА Кубни Циркони Дијамант
Повод:
Годишнина,Ангажирање,Подароци,Партија
Камен Боја :
Јасно
накит квалитет:
AAAAA Врвот одделение
позлата:
Бело Злато
Функција:
Олово,Никел и Кадмиум Слободни
Место на Потекло:
Жеџијанг ,Кина (Копно)
Метали Тип:
сребрена боја
Свеж

Избор на клиенти