.

.

New
Тренди Долг Синџир Капка Обетки Фенси Облека Златна Tassel Синџир Уво Дополнителните Обетки За Жените Dangle bijoux brincos

Тренди Долг Синџир Капка Обетки Фенси Облека Златна Tassel Синџир Уво Дополнителните Обетки За Жените Dangle bijoux brincos

DEN 80.00
DEN 106.08

Стока
Достапно.

Само ако има потреба, ве молиме вратете го објектот за да ни во рок од 3 дена откако ќе го добие тоа.За да ги заштитите вашите интереси,можеме да го прифатиме Alipay (ЗАЧУВАМ), така што вашиот шопинг е безбедноста гаранција. Се надеваме дека може да се разбере ова. Јас ќе ви даде добро решение. Превозот : Политика на Враќање : Ние гарантираме 100% задоволство. Ве молам дозволете ми да знам. Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате. целосна наплата, замена или замена е понуден. Ако сметаш дека ти нема да ме остави позитивни повратни информации, ве молиме confortable да дозволете ми да знам прво. Повратни информации & Контактирајте со Нас : Ако не сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек. Накит За Нега :
За нас :
.
Добредојдовте во мојата продавница :
Производи Детали :
Тренди Долг Синџир Капка Обетки Фенси Облека Златна Tassel Синџир Уво Дополнителните Обетки За Жените Dangle bijoux brincos
Објектот Информации *Материјал : Velveteen *Големина На :
60mm *Боја :
Златна *Тежина : *Количина : 1 пар
пакет : Плаќање : со Кредитна картичка ,во реално -време бренд трансфер ,офлајн плаќање ,Можете да изберете метод кој е многу удобен за вас . Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа, се очекува дека ние се исклучи за време на викендите.

Детали

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик,Злато Позлатен
Број На Модел На:
16072010423
Бренд Име:
YYW
Материјал:
Fringe
Безопасни :
Никој
is_customized:
Yes
боја:
Golden
Големина:
60mm
Пол:
Жени Мажи, Момчиња, Девојки Унисекс Љубовници
Материјал:
со гумени earnut & Пластични Бисер
Повод:
Годишнината Ангажман Божиќ Подарок Партија Свадба
Тип:
Фенер Долги Обетки за жени
Обликот:
Tassel
Свеж

Избор на клиенти