.

.

New
Sehuoran2017New голем пад обетки дизајн на кристал круг oorbellen вода капки brincos обетки за жена топла продажба

Sehuoran2017New голем пад обетки дизајн на кристал круг oorbellen вода капки brincos обетки за жена топла продажба

DEN 168.00
DEN 210.72

Стока
Достапно.

* * * * * Ако Сте Го Испрати Нашата Нова Стока Слика Или Дизајн Слика, Ние Ќе Ви Испратиме Еден Компјутери
Стоката Кога Таа On-Line! *** Сакате да Имате Среќен Шопинг!
Еко-Пријателски : Олово & Никел Слободни,
Ако Цел Износот е Над $199,Бесплатен Превозот од Express
(Fedx DHL UPS, TNT)
1.
100% Реална Слика
Ние фотографија сликите на производите се самите себе си,со цел да им служи на најдобрите вистински слики,но тие се само за вас refrence,не може да биде мала разлика со реалниот објект ви благодариме за разбирањето!
Пакувањето На Производот
Ние ќе го избере различни пакет според производи,за да бидете сигурни дека производите се целосно заштитени во испорака,и ние ќе се потрудиме да се спречи оштетување во транспортот.ако вашата цел износ повеќе од $199 ,бесплатен превозот од DHL, или ЕМС , и да добијат бесплатен дар (Африкански земји,Јужна Америка земји и некои otherremotea rea треба да купам повеќе од 250$)
1) да ја прифатиме Alipay,Запад Унија,TT.особено жените додатоци.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас .Тоа само ќе ве однесе 1 минута,но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.Постојат Многу Извонредни Продукти Во Нашата Продавница,Ве Молиме Да Користите Категории За Да Видите Повеќе.

Детали

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
E0008
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Обетки Тип:
Клипот Обетки
Обетки Модел:
Обрачот Обетки
Свеж

Избор на клиенти