.

.

New
убава 28 мм барок пурпурна KESHI РАЃА БИСЕР dangle обетки

убава 28 мм барок пурпурна KESHI РАЃА БИСЕР dangle обетки

DEN 1387.20

Стока
Достапно.

Ако понудата, ве молиме да плати за тоа во рок од 7 дена.
Камења infoo 28 мм барок пурпурна KESHI РАЃА БИСЕР dangle earring .
(**Сите наплата треба да бидат испратени назад од страна на нашата сметка)
контактирајте со нас
Ние да се потрудиме да се задржи во допир во текот на трансакцијата, ако имате било какви прашања во врска со листата на објектот, ве молиме да се чувствуваат слободни договорот нас , ќе добиете одговор во рок од 24 часа. Сепак, ако се уште наддавање на нашиот други аукции и сакате да побарате од нас да се комбинираат за испорака за вас, само да се занемари плаќање известување испратено од страна и ајде да не знаете кога ви се случува да се провери, а потоа ние ќе ви испрати комбиниран фактура за вас, ви благодариме. Мојата работа соба најновите најпопуларните дизајн, производство Препорачуваме ! Добредојдовте ќе конкурираат!! Дијаметар бисер : 15mmx 28 мм Боја розова и виолетова (види слика) Должина -( вклучувајќи затворач ), исто така може да го прилагодите како вашиот побарувачката Затворач 14k-20 кука ( gild )
Плаќање
1.Јас почнувајќи толку ниска цена, верувам најдобри предмет може да се продаде вистинската цена. Ние се земе викенд надвор. Ако не сте 100% задоволни со вашето купување, едноставно враќање на unworn објект во рок од 30 дена од точка(а) бродот датум и ние со задоволство ќе размена, замена или рефундирање на тоа инклузивно на испорака обвиненија.

Детали

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Бренд Име:
AIPIAODEGUAIGUAI
Број На Модел На:
види детали
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Обликотшема:
Лице
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Свеж

Избор на клиенти