.

.

New
убава 21 мм барок пурпурна KESHI РАЃА БИСЕР dangle обетки

убава 21 мм барок пурпурна KESHI РАЃА БИСЕР dangle обетки

DEN 1190.40

Стока
Достапно.

Јас почнувајќи толку ниска цена, верувам најдобри предмет може да се продаде вистинската цена. Мојата работа соба најновите најпопуларните дизајн, производство Препорачуваме ! Добредојдовте ќе конкурираат!! Дијаметар бисер : 15mmx 20 mm Боја розова и виолетова (види слика) Должина -( вклучувајќи затворач ), исто така може да го прилагодите како вашиот побарувачката Затворач 14k-20 кука ( gild )
Плаќање
1.
(**Сите наплата треба да бидат испратени назад од страна на нашата сметка)
контактирајте со нас
Ние да се потрудиме да се задржи во допир во текот на трансакцијата, ако имате било какви прашања во врска со листата на објектот, ве молиме да се чувствуваат слободни договорот нас , ќе добиете одговор во рок од 24 часа. Ако не сте 100% задоволни со вашето купување, едноставно враќање на unworn објект во рок од 30 дена од точка(а) бродот датум и ние со задоволство ќе размена, замена или рефундирање на тоа инклузивно на испорака обвиненија.
наплата
Ако постои било каков проблем кога ќе го добиете вашиот парцела, ве молиме контактирајте со нас без да се двоуми во рок од 3 дена. ако не добивате нашиот одговор во рок од 3 дена, ве молиме испратете ја вашата порака од различни е-мејл адреса на нашиот други е-мејл адреса.

Детали

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
AIPIAODEGUAIGUAI
Број На Модел На:
види детали
Стил:
Тренди
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Обликотшема:
Лице
Пол:
Жените
Метали Тип:
сребро позлатен
Свеж

Избор на клиенти