.

.

New
година Нови Пристигна волшебник синџир надвор вода капки pendant тај-со висок квалитет кристално обетки, За 2017 Нова Година подароци

година Нови Пристигна волшебник синџир надвор вода капки pendant тај-со висок квалитет кристално обетки, За 2017 Нова Година

DEN 156.00
DEN 239.52

Стока
Достапно.

Нашите производи се фабрички директна продажба , така производот е со врвен квалитет , пониски цени , и испрати побрзо за вас .

Детали

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
E0007
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Свеж

Избор на клиенти