.

.

New
925 sterling silver четири канџи циркон Тајландски сребро обетки 1 пар

925 sterling silver четири канџи циркон Тајландски сребро обетки 1 пар

DEN 1824.00
DEN 2400.00

Стока
Достапно.

Материјал : 925 фунта сребрена, црна ахат, аметист, црвениот кристал. Потекло : Тајланд. Студ дијаметар : 9mm.

Детали

Главниот Камен Боја:
Црна, Црвена, Виолетова
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Стил:
Класичен
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Скелетот
Бренд Име:
BOCAI
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти