.

.

New
Моден Зелено Семе Мониста Плетенка Цвет Обетки За Невести Африкански Монистра Нигериската Партија Обетки за Жените Бесплатен Превозот ABD013

Моден Зелено Семе Мониста Плетенка Цвет Обетки За Невести Африкански Монистра Нигериската Партија Обетки за Жените Бесплатен

DEN 1679.00
DEN 2582.40

Стока
Достапно.

Потоа можете да ги пратите на вашиот парцела на DHL веб-страница : www.за било која причина ,не сте satisfide со предмети,ние прифаќаме враќа и размена во рамките на 7days откако ќе се примени предмети и ќе земе под враќање превозот цена.ние ќе обработиме вашето враќање reques во рок од 2-5days по добиеме вратени предмети.
3) ние може да се испрати на стоки на DHL во рок од 1 до 2 работни дена по aliexpress добива вашите пари.
но вие исто така може да избере e Packet и CPAM кога вашата нарачка под 100$.
2) Сите елементи на вашата цел ќе биде предаден во рок од 24 часа по уплатата.
Моден Зелено Семе Мониста Плетенка Цвет Обетки За Невести Африкански Монистра Нигериската Партија Обетки за Жените Бесплатен Превозот ABD013
ТОПЛА ПРОДАЖБА
(Се разбере повеќе попуст информации,ве молиме кликнете на нив)
1) што обично се користат DHL да брод стока за цел повеќе од 100$ .Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно, пред да се изврши плаќање.ние прифаќаме alipay и кредитна картичка.Ако треба да се плати со нас преку : ве молиме контактирајте со нас!
3. Ние ќе испрати локација за подигнување на нови следење на број на вас како е можно поскоро.
Добредојдовте да ја посетите нашата продавницата за повеќе предмети :
1.ние ќе ви обезбеди најдобра услуга.сите од нив се од трети лица за плаќање!
2.Aliexpress trademanager
.ако сте задоволни со предмети и нашите услуги , ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5star , ние со задоволство ќе го стори истото за вас .

Детали

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
ABD013
Стил:
Класичен
Бренд Име:
мис mousaie
Пол:
Жените
Материјал:
Пластични
Метали Тип:
Злато Позлатен
is_customized:
Yes
боја:
Теал Зелена
Стил:
Романтични
Свеж

Избор на клиенти