.

.

New
Крило Гадост Tak Продажба Класичен Смола Растенијата Brincos Earings Топла Продажба Модни Гроздобер Луксузни Multicolor Остава Капка Обетки Жени

Крило Гадост Tak Продажба Класичен Смола Растенијата Brincos Earings Топла Продажба Модни Гроздобер Луксузни Multicolor Остава

DEN 162.00
DEN 170.40

Стока
Достапно.

Секој објект со opp пакување.Па ве молиме контактирајте со нас во секое време.
4-Со одличен занает.
2-Со одличен занает. Ние негува секој клиент. Враќање клиенти се даде поголема попусти, како и прилично подароци на
благодарност.
Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
Сакате да имате среќен шопинг!
Производ функција :
Ние сме имитација на накит производителот и трговија на големо
1-материјалот може да бидат различни легури.
Ви благодариме за разбирањето!
4.Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на Aliexpress Trade Manager или e-mail за нас!
3. Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ја напушти
ни позитивни повратни информации со 5 ѕвезди , ние со задоволство ќе го стори истото за вас.
3-Ние сме нови стилови секој месец дизајниран надвор.
Снабдувач Ветување Пакет : Сите накит ќе биде внимателно
спакувани и испратени до вас во безбедна состојба. Спецификација : Ако имате посебни инструкции за својата цел како што dropshipping инструкции и подарок цел, ве молиме контактирајте со нас и ние сме среќни да ви помогнат! Ако имате било какви други прашања во врска со било кој од нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Постојат многу извонредни продукти во мојата продавница,ве молиме да Користите категории за да видите повеќе.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации.

Детали

Метална боја:
Гроздобер
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Стил:
Класичен
Бренд Име:
крило гадост tak
Материјал:
Смола
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
HD-989527
Пакет:
секој објект со opp вреќа
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба, Други
Место на Потекло:
Qingdao, Во Кина (Копно)
shippment:
Бесплатен превозот
Долго:
7cm
Обетки Тип:
Шарм Обетки
Накит Тип:
Обетки
Материјал:
Метал
Тежина:
31g
Свеж

Избор на клиенти