.

.

New
Луксузна Долго 9.0 g Лондон Сина Topas Дами Подарок Гаранција Вистински 925 Солидна Фунта Сребро Обетки 59x20mm

Луксузна Долго 9.0 g Лондон Сина Topas Дами Подарок Гаранција Вистински 925 Солидна Фунта Сребро Обетки 59x20mm

DEN 1103.52

Стока
Достапно.

Опис : Загарантирана 925 Sterling silver производи Лице Обетки : 59x20 мм или 2.35x0.8 инчен скапоцен камен големина : 5x2.5 mm Третман : Загрева Јасност : АКО да VVS Други : Домот, едноставно и?убава! Сјај : Привлечни Плаќање :
Јас го прифаќам Зачувам
Превозот :
Секој објект ќе биде транспортирана со регистрирани пост и осигурување, така што ќе може да се следи превозот статус онлајн. Тоа обично ќе се земе 7-14 работни дена да пристигнат.
Се враќа :
Јас го прифаќам се враќа без било каква причина по купувачи ги добиете во рок од 14 дена. Ако имате било какви проблеми ве молиме ни e-mail и ние ќе бидеме среќни да работат со вас. Сите се враќа мора да бидат во нивната оригинална состојба и никогаш не носи.
ПОВРАТНИ информации
Како и секогаш, ви благодариме за вашата поддршка. Јас ќе продолжи да се направи повеќе уникатен накит и да се обезбеди најдобра услуга за сите. Јас сум за фер и лесно да зборувате. Ве молам оставете ме позитивни повратни информации со сите предмети. Ако се чувствувате незадоволни со некоја од моите производи или услуга, ве Молиме контактирајте ме и јас ќе ви помогнат да се реши тоа. Ве молам не ме остави ништо негативно, netural и јас ќе ви помогнат да се реши тоа. одговара.
Најдобри Желби,
She Crown

Детали

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
Бренд Име:
SheCrown
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Растенијата
Метали Тип:
Вистински 925 Солидна Sterling Silver
Свеж

Избор на клиенти