.

.

New
Црна Боја Престилка Со Голема Џеб Едноставен Стил Фризерски Престилка Салон За Домаќинство Работи Крпа Antistatic И Анти-нечистотија

Црна Боја Престилка Со Голема Џеб Едноставен Стил Фризерски Престилка Салон За Домаќинство Работи Крпа Antistatic И Анти-нечистотија

DEN 337.00
DEN 374.40

Стока
Достапно.


Црна Боја Престилка Со Голема Џеб Едноставен Стил Фризерски Престилка Салон За Домаќинство Работи Крпа Antistatic И Анти-нечистотија
Големина : погоден за возрасни
Материјал : Полиестер,
Боја : Како што се гледа во фотографии.
Пакет : Големо пакување .1 Pice само.
Напомена : ве молиме наведете ги боја сакате додека ставање ред, во спротивно, ние треба да изберете боја од страна на случаен избор. Се надевам дека ќе може да се разбере .
Функција : анти-статички, мала тежина
За OEM/ODM :
Ние сме фабрика тргување одделот, ќе посакам добредојде OEM/ODM кога вашата нарачка достигне 200 парчиња. и ќе им понуди најмногу ви competive цена. се чувствуваат слободни да не контактирате, ве молиме.

Детали

Тип На Објект:
Ртовите
Големина:
Normal
Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
Ап-91
боја:
Црна
Материјал:
Најлон
Употреба:
Фризерски & Домаќинство
Функција:
Професионални
Пакет:
OPP вреќа
потекло место:
Кина
Политика За Наплата :
Yes
ОЕМ:
на располагање
превозот:
Воздухот Пост Mail
Примена:
Работа
Свеж

Избор на клиенти