.

.

New
Топла Продажба Новороденче Волна Симпатична рачно изработени Младата Поврзана Бебе Џокер 0-3month Бебе Волна Хаубата Фотографија Еленов Шапка Облека, Капа

Топла Продажба Новороденче Волна Симпатична рачно изработени Младата Поврзана Бебе Џокер 0-3month Бебе Волна Хаубата Фотографија

DEN 393.60

Стока
Достапно.


Информации за производот Име : Еленов Шапка Облека
Боја : Жолта
Материјал : Б aby Волна
Ќе Опфати : Шапка
Големина на : N ewborn / сто дена
Производи Индекс
Дебелина, Индекс : General
Мека индекс : мека
Еластична индекс : Микро Водат
Физички Спецификација
Капа околу 37cm -39cm ( прирачник за грешка при мерење )
Кога плочка ширина за 19cm висина околу 15cm
Глава обемот помалку од 39cm се е можно

Детали

Одделот За Името:
Бебето
Шаблон Тип:
Цврста
Бебе Возраст:
0-3 месеци
Рака Тип:
Опремени
Материјал:
Памук
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
бебе шапка
Бебе Возраст:
0-3 месеци 10-12 месеци 13-18 месеци 19 до 24 месеци 7-9 месеци
Одделот За Името:
бебе хаубата
Пол:
Бебе момчиња;бебе девојки;унисекс
Материјал:
Акрилик памук faux крзно волна, полиестер
Број На Модел На:
Бебе шапка Фотографија
Шаблон Тип:
Животински лик флорални писмо цврсти
Рака Тип:
Прилагодливи опремени велкро затворање
Свеж

Избор на клиенти