.

.

New
1 Buc Година Нови Корејски Multicolor Lotus Leaf Цвеќиња Деца На Сонцето Шапка Пролет И Лето Sunshade Девојка Сламена Шапка 7 Бои

1 Buc Година Нови Корејски Multicolor Lotus Leaf Цвеќиња Деца На Сонцето Шапка Пролет И Лето Sunshade Девојка Сламена Шапка

DEN 271.00
DEN 318.72

Стока
Достапно.

Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас.
Глава обем е за 53ў54 cm
Плаќање :
QIWI Паричник
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена.
Гаранција и Гаранција : 12 месеци Гаранција. П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме! П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест. П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до глобално .
Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.

Детали

Тип На Објект:
Сонцето Капи
Број На Модел На:
ML-6103
Материјал:
Слама
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Повик
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Свеж

Избор на клиенти