.

.

New
Пролет 0-12M Солидна Слатка, Убава Принцеза Деца Деца Девојки Бебе Шапка Beanie Нови Чипка Капи Нови корејски Стил Памук Новороденче Капи

Пролет 0-12M Солидна Слатка, Убава Принцеза Деца Деца Девојки Бебе Шапка Beanie Нови Чипка Капи Нови корејски Стил Памук Новороденче

DEN 158.00
DEN 205.92

Стока
Достапно.


Пролет 0-12 M Солидна Слатка, Убава Принцеза Деца Деца Девојки Бебе Шапка Beanie Нови Чипка Капи Нови корејски Стил Памук Новороденче Капи
Карактеристики :
Оваа капа е многу издржлив и модерен.
Таа има уникатна убавина и кул дизајн.
Дише, удобен и прилагодлив.
Ова е совршен додаток за вашето бебе да одговара на многу различни стилови на облека.
Спецификации :
Пол : Девојки.
Шаблон Тип : Цврсти.
Материјал : Памук.
Големина на : 40-46cm.
Боја : Сива/Розова.
Пакет се вклучени :
1 Компјутер Бебе Памук Шапка.

Детали

Одделот За Името:
Бебето
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
BraveFist
Бебе Возраст:
7-9 месеци,0-3 месеци 4-6 месеци,10-12 месеци
Број На Модел На:
TM1006
Пол:
Бебе Девојки
Материјал:
Памук
Рака Тип:
прилагодлив
боја:
Сива/Розова
Свеж

Избор на клиенти