.

.

New
Опашот На Новородените Фотографија Реквизити Рачно Изработени Носии Kintted Bebe Слики Додатоци Со Пердув Headband Бебе Облека

Опашот На Новородените Фотографија Реквизити Рачно Изработени Носии Kintted Bebe Слики Додатоци Со Пердув Headband Бебе Облека

DEN 428.00
DEN 475.20

Стока
Достапно.


>>>>>>>>
Можеби интересно
>>>>>>>>
Детали За Производот :
Возраст : 0-3 Месеци
Материјал : Волнени Предиво
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот, plz бидете сигурни дека можете да го прифати пред да нарачате.Ви Благодариме U.!!!
>>>>>>>>
Производ Екранот
Совети : Модел слики се само за референца, производот е исто како вистински фотографии покажува.
>>>>>>>>
Вистински Слики

Детали

Одделот За Името:
Бебето
Пол:
Унисекс
Материјал:
Акрилик,Памук,Волна
Бебе Возраст:
0-3 месеци 4-6 месеци
Бренд Име:
HIBISCUSARA
Број На Модел На:
SY000210
Шаблон Тип:
Животните
Рака Тип:
прилагодлив
Точка име :
Паун Бебе Девојка Фотографија Костими Облека
Материјал:
Волна, Плетени
Возраст:
0-3 месеци
is_customized:
Yes
Сцена:
Фотографија Реквизити,Перформанси, Ревии, Забава, итн.
Шапка турнеја:
за 39cm
Животните:
Паун
Свеж

Избор на клиенти