.

.

New
Повик За Зима И Топло, Плетење Капа Крупни Мешана Боја, Рачно Ткаени, Плетени Капа

Повик За Зима И Топло, Плетење Капа Крупни Мешана Боја, Рачно Ткаени, Плетени Капа

DEN 321.00
DEN 629.76

Стока
Достапно.


Повик За Зима И Топло, Плетење Капа Крупни Мешана Боја, Рачно Ткаени, Плетени Капа
Опис : 100% Сосема Нов! Висок квалитет на Родова : Возрасни Материјал : Акрилик Стил : Вообичаена Шема : Солидна Боја : Жолта, Црвена, Сива, Праска, Шарени Повод : Вообичаена Тежина : 185 g Сезона : Зима Големина : Една големина одговара на повеќето луѓе
Пакет се вклучени : Еден Шапка
Ве молиме љубезно Забелешка : Предмети ќе бидат repackaged да го спаси вашиот превозот бесплатно & да се еколошки. Ние гарантирањето на објектот ќе се заштитени и во buble торби, Не мало кутија!
Ние го прифатат плаќање преку Ali Pay САМО. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ ве Молиме да забележите дека e-проверете нормално општи трае 5 работни дена за да го исчистите. Ако сте ја купиле повеќе објекти, ве молиме да користите количката и проверете еднаш за секогаш, наместо да плаќаат за нив поединечно. Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, итн.) во БЕЛЕШКИТЕ ДЕЛ кога проверете.

Детали

Материјал:
Акрилик
Пол:
Бебе Девојки
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
шапка
Рака Тип:
Опремени
Одделот За Името:
Бебето
Бренд Име:
Huntgold
Свеж

Избор на клиенти