.

.

New
Бесплатен превозот Tou-Бебе дете warmhat бебе девојка Жакард ткаат капа Бебе момче и топло, Плетени капа Зимска шапка 0-4T 1pcs

Бесплатен превозот Tou-Бебе дете warmhat бебе девојка Жакард ткаат капа Бебе момче и топло, Плетени капа Зимска шапка 0-4T 1pcs

DEN 652.00
DEN 815.52

Стока
Достапно.


Бренд TOU Сезона пролет, есен зима Големини
0-3м (44cm)
3-6m (46cm)
6-12m (48cm)
1-2t (50cm)
2-4t (52cm)
4-6t (54cm) Боја фото боја Материјал памук Место на Потекло Кина

Детали

Големина:
46cm, 50cm, 54cm
Одделот За Името:
Бебето
Бебе Возраст:
13-18 месеци,7-9 месеци 4-6 месеци,19 до 24 месеци,10-12 месеци
Бренд Име:
TOU
Пол:
Унисекс
Материјал:
Памук
Рака Тип:
прилагодлив
Шаблон Тип:
Геометриски
Свеж

Избор на клиенти