.

.

New
Зима, Есен, Топла Капа Семејство Matchings 1PCS Симпатична Мајка Дете Бебе Зима и Топло Поврзана Капчиња Beanie Шапка

Зима, Есен, Топла Капа Семејство Matchings 1PCS Симпатична Мајка Дете Бебе Зима и Топло Поврзана Капчиња Beanie Шапка

DEN 86.00
DEN 132.96

Стока
Достапно.


Обично, тоа трае 20-45 дена, Ако брзо, тоа ќе пристигне во рок од 25 дена, Ако бавно, тоа ќе пристигне во рок од 45 работни дена.
Предмети ќе бидат испратени од Кина .
Превозот Време / Време За Испорака
Сите предмети ќе бидат испратени во рамките на 9 работен ден по уплатата примена.
Во сите случаи, купувачите плаќаат такси превозот на свој трошок да се вратат на производи за замена или враќање на средствата.
Материјал : Памук
Големина : Една Големина
Стил : Beanie
Преглед :
РОК И УСЛОВИ
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Вашето разбирање ќе биде многу ценет.
Сите се враќа - неисправни или на друг начин - треба да се пре-овластен. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ние ќе бидат одговорни за поштарина на движењето за отворен код. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 45 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Испорака време може да се разликува поради различни земји, државни празници, царинските прашања, логистичка договори, итн. Тоа ќе зависи од поштата & царина Ефикасност во друга земја. Сите предмети се сосема нови состојба, освен ако не е определено поинаку друго место во описот. Ве молиме контактирајте со нас за да добиете RMA број и враќање адреса пред да го испратите објектот назад.

Детали

Бренд Име:
Emmababy
Број На Модел На:
види детали
Материјал:
Памук
Пол:
Унисекс
Бебе Возраст:
0-3 месеци 4-6 месеци,7-9 месеци,10-12 месеци,13-18 месеци,19 до 24 месеци
Рака Тип:
Опремени
Шаблон Тип:
Цврста
Одделот За Името:
Бебето
Свеж

Избор на клиенти