.

.

New
Рачно Изработени Плетени Бебе Војни Yoda Костим Облека Новороденче Фотографија Реквизити Младата Yoda Облека H264

Рачно Изработени Плетени Бебе Војни Yoda Костим Облека Новороденче Фотографија Реквизити Младата Yoda Облека H264

DEN 162.00
DEN 294.72

Стока
Достапно.


Производи Име : Војни Yoda Фото Реквизити Големина : За 0-6 месеци бебето Боја : Како на сликата покаже Материјал : Мека Капчиња Памук Пакување : 1set/opp Мешавина боја, се меша цел прифатливо Топло Совети : 1. Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи. 2. Како што се рачно изработени предмети, таму ќе биде малку грешка (Грешка во рок од 5cm). 3. ние нудиме на големо цена, ве молиме контактирајте ме ако цел повеќе.

Детали

Одделот За Името:
Бебето
Рака Тип:
Опремени
Бренд Име:
ksummeree
Пол:
Унисекс
Материјал:
Акрилик,Памук
Број На Модел На:
Star Wars Yoda Костим Облека
Бебе Возраст:
0-3 месеци 4-6 месеци
Шаблон Тип:
Цртан филм
Тип:
Yoda Костим Облека
Примена:
фото реквизити, новородените подарок, ноќта на Вештерките
Свеж

Избор на клиенти