.

.

New
Нов Роман 3D Печатење Чанта Maleta Де Maquiagem Necessaire Диви Партија Дизајнер Шминка Торба Жени Мажи Организатор Спојки Чанта

Нов Роман 3D Печатење Чанта Maleta Де Maquiagem Necessaire Диви Партија Дизајнер Шминка Торба Жени Мажи Организатор Спојки Чанта

DEN 189.00
DEN 198.72

Стока
Достапно.


Име на производ : Нов роман Emoji Црна 3 D Печатење чанта Maleta де Maquiagem Necessaire Диви Партија Шминка Торба Жени мажи Организатор спојки чанта

Детали

Големина:
(20cm
Бренд Име:
VANDREAM
Главен Материјал:
Полиестер
Чанти Тип:
Ден Канџите
Обвивка Материјал:
Полиестер
Број на Рачки/Ремени:
Никој
Декорација:
Цртан Филм Печатење
Стил:
Англија Стил
Шаблон Тип:
Цртан филм
Затворање Тип:
Патент
Пол:
Жените
Тврдост:
Мека
Надворешноста:
Никој
Број На Модел На:
J0301-2
Повод:
Разноврсна
Тип На Објект:
Чанти
Обликот:
козметички
Пакет внатрешната структура:
жените сочинуваат козметички Мобилен телефон торба
Стил:
Европа и Америка мода гроздобер нов роман emoji
Применливи пол:
жените и мажите унисекс
Свеж

Избор на клиенти