.

.

New
Нови черепот старата школа чанта Maleta де Maquiagem Necessaire Диви Партија дизајн Шминка Торба Жените Организатор деца Канцелариски чанта

Нови черепот старата школа чанта Maleta де Maquiagem Necessaire Диви Партија дизајн Шминка Торба Жените Организатор деца Канцелариски

DEN 189.00
DEN 198.72

Стока
Достапно.


Име на производ : Нов роман черепот Црна 3 D Печатење чанта Maleta де Maquiagem Necessaire Диви Партија Шминка Торба Жени мажи Организатор спојки чанта

Детали

Големина:
(20cm
Бренд Име:
VANDREAM
Главен Материјал:
Полиестер
Чанти Тип:
Ден Канџите
Обликот:
Satchels
Обвивка Материјал:
Полиестер
Број на Рачки/Ремени:
Никој
Декорација:
Цртан Филм Печатење
Стил:
Рок
Шаблон Тип:
Знаци
Затворање Тип:
Патент
Пол:
Жените
Тврдост:
Мека
Надворешноста:
Никој
Број На Модел На:
J0301-5
Повод:
Разноврсна
Тип На Објект:
Чанти
Пакет внатрешната структура:
жените сочинуваат козметички Мобилен телефон торба
Стил:
Европа и Америка мода гроздобер нов роман emoji
Применливи пол:
жените и мажите унисекс
Тип:
Прием пакет за Миење торба Канцелариски кеси молив случај
Свеж

Избор на клиенти