.

.

New
SolidSDHC MMC СП За MicroMemory Картичка за Чување на Сметководствена торба Торбичка Кутија Случај Канцелариски Носителот Заштитник Паричникот Црна 1pc

SolidSDHC MMC СП За MicroMemory Картичка за Чување на Сметководствена торба Торбичка Кутија Случај Канцелариски Носителот Заштитник

DEN 90.00
DEN 107.04

Стока
Достапно.


Answer : ___________________________ Note :
1. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување. Поради големината мерења се рачно изработени, па така не може да биде 0. Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата. Се враќа Терминот Ние да не се дозволи наплата или размена поради промена на умот. Ви благодариме за вашиот одлична соработка ! Начин на плаќање прифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union.) може да биде подолго од вообичаеното време. Тоа е trackable од вашата земја поштата веб-сајт (Кина ЕМС веб-страница).
Водоотпорен / Анти-статички внатрешниот материјал
Вкупно 8 полу-транспарентно матирано ќеса, во кои се сместени вкупно 22 картичка прегради
18 слотови за /HC/MMC/x D/Sony Memory Stick Pro Duo/Мини или Микро (во адаптер)
4 слотови за СП картички/Smart Media/Micro Drive или Нинтендо ДС игри
Оваа носење доаѓа со 4 Големи Слотови и 18 мали неговото место, тоа може да се чува сите ваши мемориски картички безбедно да се чуваат, го однесе дома, не треба да се грижите за складирање на мемориски картички било повеќе!
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Боја : Црна
Материјали : Најлон+ЕВА+ПВЦ
Големина : 11. Експедитивни Услуги трае околу 10-15 дена.
Забелешка : Од Русија пост нова политика за целосно име и презиме , pls секој купувач да понудат на своите полно име пред да се плати во вашата платежна адреса .

Детали

Број На Модел На:
SD Мемориска Картичка Складирање
Тип:
Канцелариски Носители
Бренд Име:
SHNGki
Материјал:
Најлон+ЕВА+ПВЦ
Свеж

Избор на клиенти