.

.

New
Најновите! A4 Чување на датотеки Кутија Јасно Пластика Документ Случај Биро Хартија Организаторите Голем капацитет датотека кутија студент училиште канцелариски

Најновите! A4 Чување на датотеки Кутија Јасно Пластика Документ Случај Биро Хартија Организаторите Голем капацитет датотека кутија

DEN 1094.40

Стока
Достапно.

- Добредојде време на Испорака :
Работна недела 1-7 дена за да испратите парцели
Логистика Препорачува :
1. Ali Express Стандард за Испорака ( Транспорт брзина) 2.EPacket ( Транспорт брзина)
3.Кина Пост Воздух Mail ( Транспорт брзина е медиум)
4.EMS ( Транспорт брзина)
5.DHL ( Транспорт брзина)
Големина : 356 X266 X35 mm
Материјал : висок квалитет PP
Стил : датотека кутија, голем капацитет

Детали

Тип:
Канцелариски Носители
Бренд Име:
XIAOBAOMAO
Материјал:
Пластични
Свеж

Избор на клиенти