.

.

New
Франција домот прекрасен цвет Налепници /DIY бележник дневник деко налепници/Училиште канцелариски Материјали /Канцелариски Материјали GT309

Франција домот прекрасен цвет Налепници /DIY бележник дневник деко налепници/Училиште канцелариски Материјали /Канцелариски Материјали

DEN 112.80

Стока
Достапно.

Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата. Политика на враќање Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза. Повратни информации 1. Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте да ја посетите повторно!
. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење.Големина : 150*110mm Превозот 1. Нормално, тоа трае 7-20 дена за пристигнување со авион Mail, и трае 3-10 дена од Express. Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни. Ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек. Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време.

Детали

Возраст:
>3 години
Големина:
150*110mm
Број На Модел На:
Други
Обликот:
Плоштад
Бренд Име:
sankilochan
Материјал:
Пластични
Свеж

Избор на клиенти