.

.

New
1.5 инчен Велосипед Изграден за Две Денот на Вљубените Налепници

1.5 инчен Велосипед Изграден за Две Денот на Вљубените Налепници

DEN 960.00

Стока
Достапно.

Предности на производите 1 . Ние ќе ви одговори веднаш на клиент прашања , испорака брзина .
2 . Производ големина , боја и текстот може да се менува во согласност со барањата на клиентот , клиентите треба само барање ,
ние дизајн уметнички дела како што се бара , под клиент ревизии потврди производство . 3 . Ние ќе ви одговори веднаш на клиент прашања , испорака брзина .

Детали

Големина:
1.5 inch
Обликот:
Обичај
Возраст:
>6 години,>3 години,8 години
Свеж

Избор на клиенти