.

.

New
10packs/многу Симпатична Цртан филм MOMOI Девојка Transparen ПВЦ налепница Поставите Мултифункционален Декорација етикета DIY деца дневник Налепница

10packs/многу Симпатична Цртан филм MOMOI Девојка Transparen ПВЦ налепница Поставите Мултифункционален Декорација етикета DIY

DEN 560.64

Стока
Достапно.


Големина : околу 10*15 см
Тежина : околу 18.5 g/пакет.
Количина : 1lot=10packs, еден пакет има 6 различни листови налепници
М aterial : ПВЦ.

Детали

Број На Модел На:
TZ161010N*10
Обликот:
momi девојка
Бренд Име:
leaffei
Големина:
10*15 cm
Возраст:
>8 години
Материјал:
ПВЦ
Свеж

Избор на клиенти