.

.

New
Обичај налепница,фенси водоотпорен етикета налепница,течни налепници со висок квалитет и најдобра цена

Обичај налепница,фенси водоотпорен етикета налепница,течни налепници со висок квалитет и најдобра цена

DEN 566.40

Стока
Достапно.


4)Она што е MOQ?
Нормално,нашиот MOQ е 1000pcs,но тоа е исто така врз основа на клиент барање. Resonabel цена,најдобар квалитет,навремена испорака. Истрага-Цитат
2.
5) Колку долго може да се очекува да се добие стоката?
Normaly од страна на курир, тоа ќе потрае околу 3-8 работни дена.
Бидете сигурни да контактирате сервис за корисници пред да нарачате,
специфични и превозот цена, ве молиме, контактирајте со сервисот
Компанијата информации
Ние сме специјализирани во бренд лого налепница за Amolst 15 години.
3) можете Да ми испрати бесплатен примерок печатени со мојот дизајн ?
Бидејќи нашата печатење машина е flexo печатење машина и таму ќе имаат platses подесување чини , ако вашата работа се едноставни и мала количина, ние предлагаме JPG доказ за вас, тогаш ние се земе слики за вашиот проверка пред цел пратката. Исплата потврда
5. Proforma фактура потврда
3.
8)Каков вид на плаќање опции кои ќе ги дадете?
-Преведување
-Онлајн плаќање (Paypal, ЗАЧУВАМ)
-western union
Добредојдовте да контактирате со нас!
Се чека за вас!
. Фабрика директни продажби со нашите сопствени однапред машина.SGS сертификат ве уверам нашите добар квалитет. Уметнички Дела Одобрување
4. За 15 години бренд лого налепница искуство
2.
2) Дали ви се нудат материјали заврши опции ?
CYMK&PANTONE БОЈА Да,ние снабдување со различни лепило за хартија која може да ги задоволи вашите барања. Повеќето од нашите клиенти
изберете го ова.

Детали

Возраст:
>3 години,>6 години,>8 години,
Големина:
customized
Бренд Име:
RORA ПАКУВАЊЕ
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
кориснички
Обликот:
кориснички
Свеж

Избор на клиенти