.

.

New
Кориснички Висок квалитет лепило ОЕМ prining козметички налепници

Кориснички Висок квалитет лепило ОЕМ prining козметички налепници

DEN 566.40

Стока
Достапно.


Ако не сте сигурни што е материјал или површина по завршувањето користи,pls совет каде што вашата етикета налепница, ќе се применува да,ние може да се направи предложи да сте. Слики за одобрување, кога печатење
6.Сјајна, Мат, Бранеа, Јасен и др. Proforma фактура потврда
3.
Место на потекло
100% производителот,yiwu,жеџијанг , Кина (Копно)
Нормално Цел Процес
1. Повеќето од нашите клиенти
изберете го ова. Фабрика директни продажби со нашите сопствени однапред машина.
3) можете Да ми испрати бесплатен примерок печатени со мојот дизајн ?
Бидејќи нашата печатење машина е flexo печатење машина и таму ќе имаат platses подесување чини , ако вашата работа се едноставни и мала количина, ние предлагаме JPG доказ за вас, тогаш ние се земе слики за вашиот проверка пред цел пратката.
4)Она што е MOQ?
Нормално,нашиот MOQ е 1000pcs,но тоа е исто така врз основа на клиент барање.
Бидете сигурни да контактирате сервис за корисници пред да нарачате,
специфични и превозот цена, ве молиме, контактирајте со сервисот
Компанијата информации
Ние сме специјализирани во бренд лого налепница за Amolst 15 години. Уметнички Дела Одобрување
4.На правец на ветер табелата како што е подолу :
3) Пакување процес :
Нашите услуги
Нашите предности за бренд лого налепница :
1.
5) Колку долго може да се очекува да се добие стоката?
Normaly од страна на курир, тоа ќе потрае околу 3-8 работни дена.

Детали

Возраст:
>3 години,>6 години,>8 години,
Бренд Име:
RORA ПАКУВАЊЕ
Големина:
customized
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
кориснички
Обликот:
кориснички
Свеж

Избор на клиенти