.

.

New
Кориснички Фенси печатење во боја обичај адхезивна пластична милениче шише транспарентна етикета

Кориснички Фенси печатење во боја обичај адхезивна пластична милениче шише транспарентна етикета

DEN 566.40

Стока
Достапно.


НАШИОТ НАЧИН НА ПЛАЌАЊЕ ANS ПРЕВОЗОТ
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1) Како можам да го нарачате и информациите што ќе морам да се обезбеди кога нарачување?
Ве молиме наведете детали :
Материјал/Големина/Печатење во боја/Површина по завршувањето/пакување/cut/Дизајн/Применети место/Употреба. Ние сами современа опрема, како што се најновите ротари притиснете за печатење, и искусни печатење на работникот, стручната служба тим, па нашиот производ е многу популарна на пазарот, бидејќи на разумна цена, најдобар квалитет, навремена испорака. Фабрика директни продажби со нашите сопствени однапред машина.SGS сертификат ве уверам нашите добар квалитет.
Место на потекло
100% производителот,yiwu,жеџијанг , Кина (Копно)
Нормално Цел Процес
1. Resonabel цена,најдобар квалитет,навремена испорака.Сјајна, Мат, Бранеа, Јасен и др.
3 24-часовна телефонска линија,услугата за брзо повеќе
4. Уметнички Дела Одобрување
4. Испорака
7. OEM услуга е availabl.
2) Дали ви се нудат материјали заврши опции ?
CYMK&PANTONE БОЈА Да,ние снабдување со различни лепило за хартија која може да ги задоволи вашите барања. Исплата потврда
5.
Ако не сте сигурни што е материјал или површина по завршувањето користи,pls совет каде што вашата етикета налепница, ќе се применува да,ние може да се направи предложи да сте.
4)Она што е MOQ?
Нормално,нашиот MOQ е 1000pcs,но тоа е исто така врз основа на клиент барање.

Детали

Возраст:
>3 години,>6 години,>8 години,
Бренд Име:
RORA ПАКУВАЊЕ
Големина:
customized
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
кориснички
Обликот:
кориснички
Свеж

Избор на клиенти