.

.

New
10pcs / многу , 10 Метри Долга Сина Топол Печат Washi Декоративни Ленти за Дома Scrapbooking

10pcs / многу , 10 Метри Долга Сина Топол Печат Washi Декоративни Ленти за Дома Scrapbooking

DEN 516.00
DEN 607.68

Стока
Достапно.


Спецификација Материјал : Washi paper Size : 1.5 Х 10m 12 различни бои може да биде избран Ако изберете "Наведени боја" , ве молиме да му кажете на боја според бројот на следниве слики , инаку ние ќе испрати мешана боја се Користи за DIY и подарок пакување ,Бележник , Завиткување , Означување , Совети итн..
За Превозот :
Вашата цел ќе бидат обработени во 48 часа по уплатата.
Никаква царина или увоз даночни се купувачот одговорност.
Доколку имате посебни барања за да се изјасни по обичај, ве молиме кажете ни за однапред.
Секоја цел е следење на број , ако не можете да ги пратите тоа , ве молиме контактирајте со нас.
Ние нема да бидат одговорни за било каква dely на налози по превозот надвор.
Но, ние ќе ви помогнат да ги следите најновите информации и да ви помогне на сите на пат.
Ако рокот за испорака е доаѓање,ве молиме да ни побара да се прошири датумот на породување, ако уште не ја добиете вашата цел. За Повратни Информации :
Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. Ве молиме кликнете 5 ѕвезда во повратни информации ако се се одвива добро.
Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на Ali Express.Ние ќе се обидеме потрудиме и да се добие среќен крај.
Се надевам дека секој клиент е среќен да купуваат во нашата продавница

Детали

боја:
Мешана боја, Наведени боја
Тип:
селотејп
Бренд Име:
К-МАСТИЛО
Селотејп Тип:
Еден Страна Лента
Број На Модел На:
TP188
Материјал:
Washi Хартија
Свеж

Избор на клиенти