.

.

New
5pcs / многу , Кинески оригиналната боја на washi хартиена трака , снешко / сцена / планината scrapbooking лента поставена за маскирање

5pcs / многу , Кинески оригиналната боја на washi хартиена трака , снешко / сцена / планината scrapbooking лента поставена за

DEN 346.00
DEN 384.00

Стока
Достапно.


Спецификација 1. Материјал : Washi хартија 2. Големина : 20mm Х 5м 3. Еден сет = 5 различни ролни 4. Се користи за DIY и подарок пакување ,Бележник , Завиткување , Означување , Совети итн..
За Превозот :
Вашата цел ќе бидат обработени во 48 часа по уплатата.
Никаква царина или увоз даночни се купувачот одговорност.
Доколку имате посебни барања за да се изјасни по обичај, ве молиме кажете ни за однапред.
Секоја цел е следење на број , ако не можете да ги пратите тоа , ве молиме контактирајте со нас.
Ние нема да бидат одговорни за било каква dely на налози по превозот надвор.
Но, ние ќе ви помогнат да ги следите најновите информации и да ви помогне на сите на пат.
Ако рокот за испорака е доаѓање,ве молиме да ни побара да се прошири датумот на породување, ако уште не ја добиете вашата цел. За Повратни Информации :
Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. Ве молиме кликнете 5 ѕвезда во повратни информации ако се се одвива добро.
Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на Ali Express.Ние ќе се обидеме потрудиме и да се добие среќен крај.
Се надевам дека секој клиент е среќен да купуваат во нашата продавница

Детали

боја:
5 ролни по поставување
Тип:
селотејп
Бренд Име:
К-МАСТИЛО
Селотејп Тип:
Еден Страна Лента
Број На Модел На:
TP130-2
Материјал:
Washi Хартија
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти