.

.

New
Бесплатен превозот достав 30111 невидлива касета лесна лента невидливи селотејп

Бесплатен превозот достав 30111 невидлива касета лесна лента невидливи селотејп

DEN 240.00

Стока
Достапно.

детали за производот Бесплатен превозот со авион 5% попуст за 2 многу или повеќе 1 lot = 2 парчиња = 4 ролни Бренд : достав Реден Број 30111 Можете да напишете нешто на касетата

Детали

Тип:
селотејп
Бренд Име:
спријатели
Селотејп Тип:
Еден Страна Лента
Број На Модел На:
30111
Свеж

Избор на клиенти