.

.

New
Новиот дизајн цртан филм лента DIY kraft washi хартија лента

Новиот дизајн цртан филм лента DIY kraft washi хартија лента

DEN 497.00
DEN 720.00

Стока
Достапно.

Единствен дебелина, спроведен со секс добро, зад аголот кога washi хартиена трака не е прекината.5 cm*10m
Бренд Име : AGU
Производ Decripetion
Kraft на хартиена трака е Добро почетокот на вискозни сили, и хартиена трака има добра одржи на слатка течност, лесно да се придржуваат до сите видови на површината, интензитетот на труд е мал. answer : ___________________________ Note :
Ако сте заинтересирани во нашата лента,можете да го испратите phot os Бр.

Детали

Тип:
селотејп
Бренд Име:
AAGU
Селотејп Тип:
Еден Страна Лента
Број На Модел На:
AGU-002
дизајн:
21
Должина:
7m
Ширина:
2cm
Свеж

Избор на клиенти