.

.

New
Kinbor Цвеќиња&Вазна Маскирање Лента DIY Scrapbooking Декоративна Лента Хартија Налепници Симпатична Washi Лента Висок Квалитет на Канцелариски

Kinbor Цвеќиња&Вазна Маскирање Лента DIY Scrapbooking Декоративна Лента Хартија Налепници Симпатична Washi Лента Висок Квалитет

DEN 182.00
DEN 221.76

Стока
Достапно.

Освен Некои Далечна Земја.5
wy-приклучок-крај
11
Прочитајте Пред да ја Купите ве Молиме проверете превозот метод ќе се избираат внимателно, ние ќе го испратам врз основа на вашиот избор(trackable или untrackable). Данок & Увозни Давачки цената на производот не содржи никакви даноци. Повеќе производи, ве молиме да кликнете :
. Regadless на очекувано време на испорака, нашите вети реконструкција време е 60 дена 90 дена за Бразил.
wy-приклучок-start
Жешка Стока
$5. * ПРАВИЛЕН Поштенски КОД одлагање или неуспехот на испорака предизвикани од нецелосни на превозот информации обезбедени од страна на купувачот, продавачот нема да биде одговорен. Поддршка на Големо, Dropshipping, Cutomized ЛОГОТО Pritning, ОЕМ, ODM Опис Пакет се Вклучени 1 КОМПЈУТЕР Washi Лента Големина 30мм/40mm*10m Функција Водоотпорен,Запишување,Издржлив Материјал Хартија Функција DIY), memo (Мемо Налепница,Име Налепници,Лепливи Белешки и така натаму
Адреса Барања * ПОЛНО ИМЕ И АНГЛИСКИ АДРЕСА : ве Молиме наведете ги твоето полно име на примачот, и адресата мора да биде на англиски јазик. Повратни информации Вашите 5 ѕвезда повратни информации е многу добредојдена и ценета! Ако има било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас, прво пред да замине неутрални или негативни повратни информации, за да ни овозможи можност за решавање на било какви проблеми. Вкупно наредби >$150 , Слободни Изразат Испорака преку EMS/DHL/Aramex итн.

Детали

Бренд Име:
Kinbor
Селотејп Тип:
Еден Страна Лента
Број На Модел На:
JD-DTB64122/4124
Тип:
селотејп
Свеж

Избор на клиенти