.

.

New
3.5 см*8m Врба Washi Хартиена Трака Diy Декорација Scrapbooking Излет Маскирање Лента селотејп Етикета Налепница Училиште Канцелариски

3.5 см*8m Врба Washi Хартиена Трака Diy Декорација Scrapbooking Излет Маскирање Лента селотејп Етикета Налепница Училиште Канцелариски

DEN 125.00
DEN 132.00

Стока
Достапно.


[xlmodel]-[custom]-[8888] Опис на Производот
3.5 см*8m Врба Washi Хартиена Трака Diy Декорација Scrapbooking Излет Маскирање Лента селотејп Етикета Налепница Училиште Канцелариски
Материјал : Хартија Washi
Димензии : Должина 8 M ,wideth 3.5 СМ
Пакет : 1 x Washi Лента
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Детали

Селотејп Тип:
Двострано Лента
Број На Модел На:
washi лента
Тип:
селотејп
Бренд Име:
Fromthenon
Свеж

Избор на клиенти