.

.

New
2 ПАРЧИЊА 2.5 x 1cm Еден Двострано Само Лепило Shockproof Сунѓерот Пена Лента 2M Должина

2 ПАРЧИЊА 2.5 x 1cm Еден Двострано Само Лепило Shockproof Сунѓерот Пена Лента 2M Должина

DEN 602.40

Стока
Достапно.

2 ПАРЧИЊА 2.5 x 1cm Еден Двострано Само Лепило Shockproof Сунѓерот Пена Лента 2 M Должина Секој обид за 2 компјутери!!!! Име на производ Сунѓерот Лента Главната Боја Црна, Жолта Нето Тежина 112g Земјата на Производство КИНА Лента Должина 2 Метри Пакет Содржина 2 парчиња x Сунѓерот Лента Лента Дебелина 10мм Материјал Сунѓерот Лента Ширина 25мм

Детали

Тип:
селотејп
Број На Модел На:
2.5 x 1cm
Селотејп Тип:
маскирање лента
Бренд Име:
oze19921102
Свеж

Избор на клиенти