.

.

New
5pcs/многу Убави точка и лента хартија серија селотејп,подарок декорација маскирање лента канцелариски материјали(tt-3703)

5pcs/многу Убави точка и лента хартија серија селотејп,подарок декорација маскирање лента канцелариски материјали(tt-3703)

DEN 95.00
DEN 112.32

Стока
Достапно.

Ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ. Предмети ќе биде предаден во рок од 3-15 работни дена по вашата исплата.
Превозот
1.
Карактеристики : Нова и добар квалитет
Спецификации :
S ize : За 15mm*5m
Напомена :
(1) по Случаен избор боја ИЛИ дизајни на испорака. Ако поради погрешна адреса, ние не товар на одговорност. Понекогаш поради лошите временски услови или губење на време во царинската царинење.), Ако нема држава во ред, ќе испрати случаен микс. Ако имате други Барања(вклучувајќи го и Превозот на трошоците итн.
Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
Политика На Враќање
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза или наплата.
Повратни информации
1. Нормално, тоа трае 25-60 работни дена за пристигнување од Кина, Воздухот Mail.
Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте да ја посетите повторно!
. Ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
(2) Можеме да покажуваат помал износ во фактурата, но ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби. pls чекаат трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време.

Детали

Тип:
селотејп
Селотејп Тип:
Еден Страна Лента
Бренд Име:
GANSSIA
Број На Модел На:
tt-3703
Свеж

Избор на клиенти