.

.

New
(0.2 мм Дебел) 6mm *25M Висока Јачина Двојно Лепило Лепак Лента Водоотпорен за Батеријата Мемориска Картичка Екранот се Соберат

(0.2 мм Дебел) 6mm *25M Висока Јачина Двојно Лепило Лепак Лента Водоотпорен за Батеријата Мемориска Картичка Екранот се Соберат

DEN 263.04

Стока
Достапно.

Ве молиме вратете го тоа со оригиналниот unopen pacage. Повратни информации, Ние го цениме купувачот било фер повратни информации. Ние ги објаснување права за било која политика која не ги објави тука.
EMS, обично се зема околу 7~25 работни дена. Купувачот е одговорен за втората и следната превозот поштенски ако пратката се врати предизвикани од страна на купувачот причина.2 мм
Боја : Јасно
Лепило Тип : Акрилик
Состојба : Нова
Карактеристики и Придобивки Висока сврзување сила Филм превозникот додавање на димензионална стабилност за да пени и други супстрати Филм превозникот го прави за лесно ракување за време на slitting и да умре-сечење Широко се Користат за телефон, табела екран, lcd, bazel рамка Апликација батерија полнење на Батеријата Сврзување, Батерија Вратата Прилог, Рамки Сврзување, Модулот на Камерата Собранието, Случај Собранието, Поклопецот на Леќите Сврзување, Прикажување на Сврзување, Електрична Изолација Сврзување, Електронска Компонента Сврзување, Логото Сврзување, Ниска Површина Енергија Сврзување, Мемориската Картичка за Поврзување, Модул Поврзување на домашно МИЛЕНИЧЕ Картичка, Гумени Нозе Врска, Звучник Модул Собранието, Екран на допир Панел Сврзување, Touchpad Собранието, Touchpad Заградата Собранието Забелешка Слика за повикување само. Опис
Ширина : 6mm 1 купи добие 1pcs, ве молиме кликнете тука
Должина : околу 25 метри
Дебелина : околу 0.

Детали

Тип:
селотејп
Бренд Име:
miaogy
Број На Модел На:
0.2 мм дебел
Селотејп Тип:
Двострано Лента
Должина:
25 meters /roll
боја:
Транспарентна
Висока Температура Reist:
Yes
Водоотпорен:
Yes
Свеж

Избор на клиенти