.

.

New
10 Парчиња/кутија Виножито Солидна Боја Јапонски Маскирање Washi Леплива Лента Хартија Лепило за Печатење DIY Scrapbooking Деко Washi Лента Многу

10 Парчиња/кутија Виножито Солидна Боја Јапонски Маскирање Washi Леплива Лента Хартија Лепило за Печатење DIY Scrapbooking Деко

DEN 158.88

Стока
Достапно.


Детали

Бренд Име:
mohamm
Селотејп Тип:
Еден Страна Лента
Број На Модел На:
163
Тип:
селотејп
димензија:
0.75 х 5m
Свеж

Избор на клиенти